نتایج جستجو برای عبارت :

نیروی محرکه میخواهم که مردافکن بود زورش!

شراب تلخ می‌خواهم که مردافکن بود زورشکه تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش
سماط دهر دون پرور ندارد شهد آسایشمذاق حرص و آز ای دل بشو از تلخ و از شورش
بیاور می که نتوان شد ز مکر آسمان ایمنبه لعب زهره چنگی و مریخ سلحشورش
کمند صید بهرامی بیفکن جام جم بردارکه من پیمودم این صحرا نه بهرام است و نه گورش
بیا تا در می صافیت راز دهر بنمایمبه شرط آن که ننمایی به کج طبعان دل کورش
نظر کردن به درویشان منافی بزرگی نیستسلیمان با چنان حشمت نظرها بود با مورش
کما
یک شاخه گل چه کارها که با یک زن نمیکند یک شاخه گل زورش خیلی زیاد است تمام زخم های زنها را خوب میکند تمام غصه هایش را پاک میکند عطر گل تمام وجودش را میگیرد خستگی هایش را میبرد یک شاخه گل آنقدر زورش زیاد است که تمام زن ها در مقابلش کم می آورند فقط گل را از دست چه کسی بگیرنداین مهم است
«نه به جهنم خواهی رفت، نه مجازات دیگری خواهی دید اما گیرم کسی ندید و نفهمید تو که خودت را دیده‌ای و می‌دانی چه می‌کردی. تو باید از خودت خجالت بکشی، برای اینکه زورت به خودت نرسیده و عهدشکنی کرده‌ای. تو بزرگ خواهی شد. مَرد خواهی شد و هزار جور سختی و بلا به تو رو خواهد آورد. تو باید زورِ جنگیدن با آن‌ها را داشته باشی و مردی که زورش به خودش نرسد، زورش به هیچ چیز دیگر هم نخواهد رسید» 
منبع: https://t.me/atrafpublication/760
وقتی دوست داره ادای آدمایی رو دربیاره که نیستو نمی دونی اینو چه جوری باید بهش بگی 
وقتی می خواد گمت کنه و تو رو هم مثل بار بزنه کنار بقیه 
وقتی فکر می کنی شایدم تو همیشه اشتباه فکر کردی 
وقتی خوبیاش یادت نمیره 
وقتی وقتی زورش زیاده 
وقتی برای همه چی اینقدر زورش زیاده 
چرا باید آدم کسی رو دوست داشته باشه؟ 
آخدا ... قلبم درد می کنه 
بهم توانی بده که بتونم از خودم و این نور لرزون توی دستم که به من و او و روزهای رفته مون و لحظه های باشکوه روشنمون مرب
مدت هاست حرف دارم برای گفتن. حالا نه حرف خاصیا، منظورم اینه که پست دارم برا نوشتن! اما از زیرش در میرم چون زندگیم رو نامرتبی ها احاطه کردن و من نمیتونم ازشون خلاص شم. از نامرتبی ها. از درس های رو هم شده، از قرار های کنسل شده، رفقای پیچیده شده، دعواهای در نطفه خفه شده، خونه ای که مدت هاست رسیدگی حسابی بهش نشده و فقط چون فردی که توش زندگی میکنه همه چیز رو به جای اولش برمیگردونه و هر چیزی که میخوره حداکثر تا نیم ساعت بعد ظرفش رو میشوره یا آشغالش رو
شراب تلخ می‌خواهم که مردافکن بود زورش
که تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش
سماط دهر دون پرور ندارد شهد آسایش
مذاق حرص و آز ای دل بشو از تلخ و از شورش
بیاور می که نتوان شد ز مکر آسمان ایمن
به لعب زهره چنگی و مریخ سلحشورش
کمند صید بهرامی بیفکن جام جم بردار
که من پیمودم این صحرا نه بهرام است و نه گورش
بیا تا در می صافیت راز دهر بنمایم
به شرط آن که ننمایی به کج طبعان دل کورش
نظر کردن به درویشان منافی بزرگی نیست
سلیمان با چنان حشمت نظرها بود با مورش
دیروز کلی کار ریخته بود رو سرم که تقریبا هیچکدوم رو نتونستنم انجام بدم، کلی چیزای خوندنی و نوشتنی مونده بود و هنوزم مونده :) عوضش گفتم روز اول عید رو آوانتاژ بدم تا به کارهای نرسیدم برسم. هم کارهای خونه و هم کارهای خودم...دیروز که برای آخرین بار تا اتمام قرنطینه رفتم بهشت زهرا (س) هیچکی نبود (جز اهالی وادی عرفان) خیلی جالبه مردم بخاطر این بیماری نه مسجد میان نه بهشت زهرا اما پاساژها و فروشگاه ها شلوغتر از همیشه است...مامور وزارت بهداشت زورش به مس
ما فدائیانِ ه کسره!
اصلا نفهمیدیم از کجا شروع شد. آن‌قدر تدریجی بود که یکهو به خودمان آمدیم و دیدیم که داریم «پیام‌هایه تبریکه ساله نو» را جواب می‌دهیم. این لعنتی‌ها کارشان را خوب بلد بودند؛ قبل از اینکه ما بتوانیم حرکتی بکنیم، شبیخون می‌زدند و همه جا را تسخیر می‌کردند.
آنها جنگ روانی را هم بلد بودند. آدم‌هایی که دوستشان داشتیم را می‌بردند سمت خودشان تا از آنها برای ضربه زدن به ما استفاده کنند؛ و اینگونه ما ارتباطمان با صمیمی‌ترین دوست
یک روز صبح با دردی بسیار از خواب برمی‌خیزید و در ناحیه‌ای میان مفاصل دست یا پایتان تورمی می‌بینید که با درد همراه شده و امانتان را بریده است. با چشمانی باز و گرد به التهاب آن می‌نگرید و وقتی پس از چند آزمایش و معاینه، پزشک می‌گوید «نقرس» گرفته‌اید. 

با خودتان می‌گویید گوشت به این گرانی؛ سال به ماه هم نمی‌خوریم؛ پس چطور به نقرسی مبتلا شده‌ایم که معروف شده بیماری پادشاهان است و به واسطه زیاده‌روی در خوردن گوشت، آدم‌های ثروتمند را گرفت
یارو دوستت داره
دلش برات تنگ میشه
روزی صد بار عکس پروفایلتو چک میکنه
و و و 
ولی زورش میاد به خودت بگه
 خوب چرا؟؟؟
کسی که عاشق نشه ادم نیس
دوست داشتن عیب نداره.
ولی نگفتنش خوب نیس
بیاین به هم بگیم ولی همدیگه رو درک کنیم که گاهی بلید نفر اول ابراز کی باشه
همینا به ادم انگیزه میده
شده اینقدر دلتان تنگ بگیرد که حس کنید دیگر امانی باقی نمانده باشد برایتان؟ نمیدانم ، سخت دلگیر شده‌ام . سخت از خودم دلگیر شده‌ام و سخت دارم تمام زخم ها را با آثارشان با جزئیات دردهایشان به یاد می آورم ، یک جور خود آزاری محسوب میشود این کار ؛ مگرنه؟! دلم معجزه .. نه ، پشیمان شدم دلم معجزه نمیخواهد . دلم میخواهد بلند شم و دیگر خودم را شرمنده نبینم ، دیگر مغموم نبینم . دلم سخت تنگ است ولی معجزه .. ته دلم ، گوشه ی آن بطن راست یک معجزه ی کوچک میخواهد . ی
زندگی بعضی موقع ها زورش رو به رخ مون میکشه همین قدر بی رحم همین قدر .....ولی هنوز میبینیم که من سرپام و دارم ادامه میده
اتفاق های زیادی افتاد که هیچ جا نوشته نشد 
خاصیت زندگی همینه ادمو تغییر بده جوری که از اخرین پست وبلاگت خودتو نشناسی 
دنیای عجیبه
امیدوارم نبودن مان را به پای  بی معرفتی مان نزارید!
بهترین حال این چندماه باز کردن اینجا و بعد از مدت ها که من اصلا نبودم دیدم چندتااااا کامنت دارم و این یعنی من هنوز وجود دارم .
این چند روز حالم یه جور خاصی بود ، حس میکردم به یه نیروی قوی احتیاج دارم یه انرژی واسه شروع دوباره زندگی
یه توبه
یه تغییر
یه بازگشت
یه نیرو محرکه
یه انرژی
جمعه غروب نماز جعفر طیار خوندم و توبه کردم و از خدا خواستم کمکم کنه.
چقدر زندگی با خدا لذت بخش و پر از آرامشه.
دریافت
چند روزی ست قصد کرده م کفش بخرم. کفش حمید را پا می کنم که اگر مناسب بود برای خودم هم مثلش را بخرم. به همه می گویم اندازه ست. فقط خودم می دانم که کفش های حمید، یک شماره از من بزرگ تر است؛ مثل پهنی شانه هایش، مثل قدش، مثل زورش، مثل قبلا که توی جیغ و داد می نوشت و من نمی توانستم بنویسم ...
دیشب خواب دیدم برادر کوچک ترم حمید شهید شده. از بنیاد شهید آمده بودند خانه ی ما. یک سرود ناهماهنگ و مسخره اجرا کردند و رفتند. چقدر لجمان گرفت ... همه آمده بودند. شلوغ بو
یک کلاس جستار نویسی تا مقاله نویسی دارم میرم این کلاس با تدریس دکتر حامد صفائی پور هست.من واقعا از این کلاس علاوه بر بعد آموزشی اش به عنوان یک نیروی محرکه برای غلبه بر اینرسی زیادی که بعد از نوشتن پایان نامه دکتری در من بوجود آمده استفاده می کنم 
این وبلاگ هم تکلیف همین کلاسه. واقعا هم مفید بوده یعنی هم در من هم در بقیه بیشتر داره به بوجود آمدن روحیه پژوهشی کمک میکنه
هفته قبل با وجود اینرسی خیلی زیادم و بی میلی به ادامه تم تحقیق پایان نامه ام ،
من ترسیده‌ام!  
 از این مواجهه‌ی صریح با "کلاری زاخاریان" درونم! از فکر این‌که من آدمم و به قول شوپنهاور از هیچ یک از مناسبات مختص آدمیان مبرا نیستم.  
 من ترسیده‌ام از آن شبی که آن‌قدر ساده و روشن فهمیدم: "پس منم یه کلاری زاخاریان‌م." بانویی با ظاهری متین، موقر و شکیل با باطنی که هیچ‌وقت رام گردش دنیا و تقدیر و دست تاثیر کردار آدم‌ها روی زندگی‌اش نشد که نشد... اما به جای این، یک عقده‌ی گنده‌ی کنارنَیا با صلح درون خود و خطای بیرون بقیه شد.
سلام
یادمه تو دوران راهنمایی انشا داشتیم و من همش 17 اینا میگرفتم. پسر همسایمون که پنج سال ازم بزرگتر بود برام یه بار نوشت تا نمره بهتری بگیرم اینبار 13 گرفتم. اصلا شاخ دراوردم چون واقعا زیبا بود. چند ماه پیش گفتم بهش که اون انشایی که برام نوشتی 13 شدم گفت دبیرش کی بود گفتم فلانی. گفت اون به انشاهای خوب نمره خوب نمیده. یه روز که باهاش کلاس داشتیم من تو موقع درس داددنش یه کم حرف زدم منو کشید بیرون و من فهمیدم که الان تو گوشی بهم میزنه سرمو انداختم زی
فکر میکنم خوشبختم...
فکر‌ میکنم...اگر تو بودی خوشبخت‌تر هم میشدم.عشق ما بی‌مثال بود.ما دست همدیگر را در بدترین شرایط رها نکردیم.جنس عشق ما مثل لیلی و مجنون،افسانه ای نبود.ما دیوانه نبودیم اما دیوانه‌وار همدیگر را دوست داشتیم.میخواستیم تا تهش با هم بمانیم میخواستیم آخرین مرحله سخت امتحان زندگیمان را هم پشت سر بگذاریم اما دنیا زورش بیشتر بود.زورش بدجور به ما چربید...
پای رفتنم که میان آمد،چشمهایم را بوسیدی و دستم را به دست سرنوشت دادی.دلیل ره
چقدر دلم تنگه برای روزهای وبلاگ نویسی 
برای روزهایی که هر روز شوق این فضا و اینجا نوشتن و داشتم 
هرچند هنوز هم نوشتن و دارم و نهایتا تبدیل شده به نوشته های  کوتاه و بلند پای عکس های اینستا 
یا روزمرگی ها و گاهی حتی متن های بلند و گاهی بی سر و ته کانال نویسی 
اما این روزها روزمرگی زورش می چربه و تمام وقت ما صرف به ظاهر زندگی کردن میشه...
چقدر دلم تنگه برای روزهای وبلاگ نویسی 
برای روزهایی که هر روز شوق این فضا و اینجا نوشتن و داشتم 
هرچند هنوز هم نوشتن و دارم و نهایتا تبدیل شده به نوشته های  کوتاه و بلند پای عکس های اینستا 
یا روزمرگی ها و گاهی حتی متن های بلند و گاهی بی سر و ته کانال نویسی 
اما این روزها روزمرگی زورش می چربه و تمام وقت ما صرف به ظاهر زندگی کردن میشه...
آرامش و اطمینانه که آدم رو به عشق می رسونه .. و رسیدن به عشق آرامش و اطمینان می آفرینه ..
در حقیقت، عاشق شدن انسان، دلیل وجود عشق در جاییه_ دور یا نزدیک، درون یا بیرون وو .. _ که میشه نیروی محرکه حرکت انسان به سوی آرامش و طمأنینه

رابطه ای دوسویه .. با شدت و ضعفی متنوع 
که به مرحله رشد انسان بستگی داره .. 

به هر میزان که عاشق تر باشی، به همون شدت هم دقت و توجه و درک تو به پدیده ها بیشتر میشه .. 
این مفهوم پدیده ها می تونه بسیار گسترده باشه .. 

الهی ب
اگر غول سیاه افسردگی مرا نبلعد، غول قهوه ایِ مشتقِ عزیز، نوسان و موج گرامی، جریان های سری و موازی، نیرو محرکه، گراف، پارامترهای بیضی و هزاران کوفت و درد و زهرمار دیگر قطعا این کار را می کند.
+ زاویه بین نیم مماس چپ و نیم مماس راست یه تابع دخلش به من چیه ناموسا؟ یکی به من بگه. 
#غرغرو...
+ بشنویم. هرکی گوش نده زاویه نیم مماس چپ و راستشو گم کنه به حق پنشتن.
+ پروسه ثبت نام کنکور حتی از پروسه زایمان هم سختتره. اینو امروز فهمیدم.
شراب تلخ میخواهم که مرد افکن بود زورش
که تا یکدم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش ...
....
لذت داغ غمت بر دل ما باد حرام
اگر از جور غم عشق تو،دادی طلبیم
.....
این قصه ی عجب شنو از بخت واژگون
مارا بکشت یار به انفاس عیسوی
....
مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش...
لیکنش مهر و وفا نیست؛خدایا بدهش...
.....
جهان و کار جهان جمله هیچ بر هیچ است
هزار بار من این نکته کرده ام تحقیق...
اگرچه موی میانت به چون منی نرسد
خوشست خاطرم از فکرِ این خیال دقیق...
به مامنی رو و فرصت شِمُر غنیمت
دیزل ژنراتور :
دیزل ژنراتور مرکب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده‌ اند. مجموعه‌هایی که به طور گسترده برای مکان‌های بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند. دیزل ژنراتورها می‌توانند از 5 تا 21 کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک استفاده شود و تا (4000KVA/4MVA) قابل استفاده برای واحد های اداری بزرگ و کارخانه‌ها جریان الکتریسیته تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر (3
سال‌ها دل طلب جام‌جم از ما می‌کرد    و‌آنچه خود داشت ز بیگانه تمنّا می‌کرد
هر چه از بیرون می‌گیری شاید برای لحظاتی از تو کوهی از انگیزه بسازند اما با گذر زمان جز مقداری سنگ و صخره از این کوه نمی‌ماند! پس شاید بهتر باشد نگاهت را به سمت خودت متوجه کنی و نیروی محرکه مورد نیازت را داخل خودت جست و‌جو کنی، با این کار آتشفشان انرژی و انگیزه خودت خواهی شد و چشمانت دیگر به کف زدن‌ها و سرتکان دادن‌های دیگران نخواهد بود.
+سید علیرضا مصطفوی
کلیپ آموزش ساخت پروژه کاروفناوری
کلیپ آموزش ساخت اسباب بازی هواپیمای سبک با نیروی محرکه کش
Rubber Band Plane
کاربران محترم همان طور که می دانید امروزه با گسترش بازی های رایانه ای و اندرویدی افراد دورهمی و ارتباط کم تر و ضعیف تری با هم دارند که این یکی از عیوب این بازی هاست. در زمان گذشته بازی های فیزیکی باعث می شد دوستان و افراد خانواده تعامل و ارتباط خیلی زیادی با هم داشته باشند که این خود باعث نزدیکی و لذت بیشتری می شد.
در ادامه مطلب فیلم آموزش ساخ
بدترین حس دنیا چیست؟ شاید بگویید تنهایی...  دلتنگی...
  و... اما بدترین حس دنیا "دل زدگی" ست.
دل زدگی، بعد از یک خواستن عمیق می آید. کاری را، چیزی را، کسی را با تمام وجود خواستن.دل زدگی یعنی کاری...  چیزی...  کسی که مدت ها حس خوب برایت داشت دیگر در ذهن و قلبت جایی نداشته باشد.
دل زدگی یعنی احساس خستگی شدید آدمی که دل زده می شود وسط یک جنگ است... یک جنگ نا برابر....یک طرف تمام خاطرات روزهای خواستن جلوی چشمش هست... 
طرف دیگر حقیقتی که زورش بیشتر از تمام خا

روباهِ خسته کنار دریا ایستاد.و به ماهی کوچکی زل زد که می خواست ببلعدش...ماهی کوچک متولد ماهِ دلتنگی بود. سیصد و شصت و پنج بغض در سینه داشت.می خواست از دریا بپرد بیرون...می خواست برود توی چنگال روباهِ خسته اش!باله هایش زخمی بود،چشم هایش کم سو بود،زورش به امواج دریا نمی رسید.روباهِ خسته زل زد به ماهی کوچک تا شاید برگردد...ماهی توی عمق دریا بلعیده شد...روباه، ماهی را نه بخشید.نه توانست فراموشش کند.روباهِ خسته آب دهانش را قورت داد. مثل قلوه سنگی گل
اجاره کارگاهاجاره املاک صنعتی مثل خرید مغازه ، اجاره کارگاه ، راه اندازی کارخانه و … یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسکونی با حساسیت‌ های خاص روبرو بوده ونکات و قلق هایی وجود دارد که با دانستن آنها بهتر و راحت‌ تر می‌توانید به مشاور املاک مراجعه کنید و موارد مناسب خود را بیابید و قبل از عقد قرار داد با دقت آن ها را بسنجید.شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسکونی مناسبی در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیع
ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک یکی از پرکاربرترین نوع ابزارآلات صنعتی می باشد که پایه و اساس و نیروی محرکه آن از فشار باد تامین می گردد. برای این گروه از ابزار نام های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که از مهم ترین آنها می توان به ابزار بادی (air tools)، ابزار پنوماتیک و ابزار نئوماتیک اشاره نمود که تلفظ آن به زبان های فرانسه و انگلیسی می باشد. در ادامه نگاهی به انواع ابزار آلات بادی، کاربرد و مزایا و معایب آنها خواهیم داشت. با فروشگاه ابزار بادی
به معنای واقعی کلمه
اعتقاد دارم
که اگه یه آدم، از ته دلش، به خاطر ظلمی که بهش شده، و توی اون لحظه واقعا همه تلاشش رو کرده و کاری دیگه ازش برنمیاد، آهی بکشه، خدا صداش رو میشنوه. و به حقش میرسونتش.
و اعتقاد دارم اگه کسی به تو بدی کنه (خوبی که اجرش رو حتما میگیری) حتما حتما اینقدر زنده میمونه که عین اون لحظه براش تکرار بشه و اونجا یاد تو میفته.
توی این هفته دو نفر، که یکی 17 سال قبل و دیگری حدود یازده سال قبل منو به شدت آزار داده بودن،
خبرشون بهم رسید.
و خوبی یه جمع دخترونه، یا حداقل جمع دخترونه‌ی ما اینه که اگر دلت گرفت، اگر دلت گریه خواست می‌تونی خیلی راحت بگی: بچه‌ها، بیاید لامپا رو خاموش کنیم گریه کنیم. و می‌دونی که کسی بهت نمی‌خنده، چون خود اونا هم دارن گریه می‌کنن.
یا می‌تونی دپرس باشی و وقتی گفتن چته، بگی نمی‌دونم با اینکه می‌دونی. از بس ندونستی که همه باورت می‌کنن، هیچ‌کس پی‌شو نمی‌گیره. 
+ بعدم از زور "ندونستن" پاشو برو اون گوشه حیاط که به زور اینترنت گوشی E می‌شه و بیست دقیق
مشاورهٔ تربیتی - دینی
پاسخ استاد علی‌اکبر مظاهری به پدری متدین
پرسش: پسری ٩ ساله دارم. با توجه به اینکه در روایات وارد شده است که فرزندانتان را از ٧ سالگی به نماز امر کنید؛ ١. چگونه فرزندمان را به عبادت واداریم، که شوق عبادت در او ایجاد شود و از عبادت، دلزده و بیزار نشود؟ ٢. در برابر این سؤال فرزندمان که می‌گوید: «من هنوز به سن تکلیف نرسیده‌ام، پس چرا باید نماز بخوانم؟»پاسخ صحیح چیست؟ پاسخ:مطلبی را از کتاب «هشدارهای تربیتی»‌مان، با عنوان «س
اجاره انبار
سال‌هاست که صنعتگران زیادی به دنبال احداث خط تولید و خرید یا حتی اجاره کارخانه هستند و به همین دلیل این روزها کار تولید بسیار دشوار و مردافکن شده و بسیاری را نیز از میدان به درکرده است، همچنان هر کسی سعی می‌کند در این عرصه بماند و بجنگد .
اگر فردی در پی اجاره انبار یا حتی سوله ارزان قیمت می باشد ، ملزم به کاهش سطح توقع و استانداردهای خود برای عقد قرارداد می باشد . به عنوان مثال با فرض ثبات همه متغیرها در هنگام بررسی یک عامل ، سوله
چه افتخاری از این بالاتر که یک دانمارکی نیز در بین ۱۰ خودرو گران
دنیا حضور داشته باشد؟ زنوُ ST۱ با چهر‌ه‌ای که اصلاً انتنظار نمی‌رفت از
پس یک شرکت تازه‌ تاسیس بربیاید، تولید شد. قوای محرکه این خودرو ۷ لیتری
با آرایش 8 سیلندر Vشکل است. قدرت خروجی آن را ۱۲۵۰ اسب‌بخار اعلام
کرده‌اند. در حقیقت این همان پیشرانه با کد LS۷ است که جنرال موتورز آن را
برای فروش آماده کرده است.

درباره این خودرو نکته
جالبی وجود دارد. مکانیزم تقویت و پرخورانی در قوای
گوگل، امپراطوری خود را روی پایه‌های تبلیغات استوار کرده است و شاید با ازبین‌رفتن صنعت تبلیغات دیجیتال شاهد سقوط آن باشیم.
گوگل از زمان تأسیس در سال ۱۹۹۸، یکی از نیروهای محرکه‌ی مهم در دنیای
فناوری بوده است. غول موتور جست‌و‌جو، سهم اصلی درآمد خود را در وضعیتی از
تبلیغات به‌دست آورد که مصرف‌کننده‌ها از تبلیغات متنفر هستند. این مدل
درآمدی یعنی گوگل در مسیری به سمت نوآوری قرار نداشته و شاید فرصت‌های
زیاده هم از دست داده است. البته آن‌
اسکوتر برقی، در واقع یک دوچرخه یا موتورسیکلت کوچک برقی است که نیروی محرکه آنها از باطری تامین می شود و اگر کامل شارژ شود تا حداکثر یک ساعت می توان از آنها استفاده کرد. این وسیله دو پدال گاز و ترمز دارد و رانندگی با آنها بسیار آسان است. نکته جالب این است که استفاده از این وسیله نقلیه برای بانوان نیز مجاز است و بسیار مورد استقبال بانوان در این جزیره قرار گرفته است.

ادامه مطلب
دستگاه بسته بندی کروسان با قابلیت نصب سلفون تا عرض 50 سانتی متر و سرعت بسته بندی 20 تا 120 بسته در دقیقه و نیروی محرکه 1 عدد الکتروموتور و 1 عدد گیربکس در ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید می گردد. این دستگاه با قابلیت هایی نظیر کنترل و تنظیم سلفون توسط صفحه نمایش لمسی، سیستم تاچ اسکرین، سیستم plc بسیار قوی، تنظیم حرارت به صورت دیجیتال، تغییر سرعت و سایز بسیار ساده و ... می باشد.
طرحی از یک نقّاش در گوشه ی اتاق، یا یک باغ. اما به درد پاره کردن میخورد. نقّاش بنده ی جا نیست. جا در ذهن اوست. بین خطوطی که از هر چه دیده برداشته و روی بوم آورده. همین است نقشش شبیه هیچ نقشی در بیرون نیست ولی انگار همیشه بوده و خواهد بود.
طرحی از یک نقّاش می نویسم. گوشه ی یک آتلیه ی کوچک در اتاقکی که پنجره هایش رو به مغرب است و بعد از تابستان میشود کوره . نقاش عرق میریزد، کولر کوچک پشت پنجره مثل دونده ایی که به نفس نفس افتاده لخ لخ میکند.نقاش روبروی ب
خودرو برقی، خودرویی است که به جای موتور درون‌سوز از باتری برای نیروی محرکه استفاده می‌کند. قدمت ساخت اولین خودروهای برقی به قرن نوزدهم می‌رسد. از سال 1387 در جهان به علت پیشرفت فناوری باتری و نگرانی از افزایش گازهای گلخانه‌ای، ساخت خودرو برقی در سطح صنعتی در جهان آغاز شد. در ایران برای نخستین بار در سال 1393 در مرحلۀ نخست یک خودرو دوگانه برقی-بنزینی رونمایی شد و برای اولین بار در ایران نمونۀ آزمایشی خودرو تمام برقی از دی ماه سال 1396 در کشور رون
Google Panda آخرین بروزرسانی سریع طوفان. من بازاریاب ها را برای پاسخ به پاسخ ها ارسال کرده ام. این یک راز نیست. هر راهنمای نوشتن مقاله را بخوانید و به احتمال زیاد به تکنیک ها و تاکتیک های سئو توجه خواهید کرد. تاکنون SEO به عنوان نیروی محرکه اصلی نتایج موتور جستجو بوده است. این …The post راهنمای نوشتن مقاله – SEO VS UCO appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2KMhEoZ
مشاهده مطلب در کانال
تانزانیای خالی یه بار نوشته بود: ”...اما مرگ بزرگوار است، یک لایه از گذشتن روی همه چیز می‌کشد.“
و گذشتن از زاویه‌ها، تقاطع‌ها، تنافرها.‌..
شاید تنها چیزی که همه... همه‌ی مارکسیست‌ها، کمونیست‌ها، کاتولیک‌ها، درویش‌ها، آتئیست‌ها، مغول‌ها، شرق دور، غرب وحشی، اهلی، بربر، فرنچ، جرمن، نیچه،  هیوم، هگل، هایزنبرگ، هایدگر، هایده، هدایت، هاشمی، همه... همه در مقابلش توی یک صف واحد مرتب از تسلیم و باور وایسادن. تعظیم به خط تیره‌ی ناگزیر بین تول
دیزل ژنراتور :
دیزل ژنراتور مرکب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده‌ اند. مجموعه‌هایی که به طور گسترده برای مکان‌های بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند. دیزل ژنراتورها می‌توانند از 5 تا 21 کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک استفاده شود و تا (4000KVA/4MVA) قابل استفاده برای واحد های اداری بزرگ و کارخانه‌ها جریان الکتریسیته تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر (3
آموزش ساخت خودرو کشی
Simple Car with Rubber
در کلیپ زیر ساخت یک نوع خودروی ساده و خلاقانه با نیروی محرکه باند کشی آموزش داده می شود امید است دیدن این کلیپ باعث افزایش یا انگیزش خلاقیت شما شود و بتوانید کارهای خلاقانه تری بسازید.
درجه سختی : آسان
حجم 16 مگابایت
دانلود در ادامه مطلب
پخش آنلاین

دانلود با لینک مستقیم
دانلود با لینک غیر مستقیم
دانلود پروژه های خلاقانه و ابتکاری
فروشگاه آنلاین کاروفناوری

برای استفاده از
چرا نمیتونیم از حداکثر توانمون بهره ببریم؟!چرا نمیتونیم نهایت تلاشمون رو کنیم؟!
همیشه زمان هایی رو داشتیم که با خودمون بگیم؛بایدبیشتر تلاش میکردم.باید بیشتر سعیمو میکردم.میتونستم بیشتر تلاش کنم.باید وقت بیشتری روش میگذاشتم‌.
حالا من دقیقا در نقطه ی قبل از این جملات قرار دارم.با وجود اینکه میدونم که ممکنه در آینده همچین جملاتی رو استفاده کنم،چرا باز هم طبق همون روال قبلی دارم پیش میرم؟!چطور میتونم واقعا با آگاهی نهایت تلاشم رو بکنم؟
دارم
آموزش ساخت خودرو کشی
Simple Car with Rubber
در کلیپ زیر ساخت یک نوع خودروی ساده و خلاقانه با نیروی محرکه باند کشی آموزش داده می شود امید است دیدن این کلیپ باعث افزایش یا انگیزش خلاقیت شما شود و بتوانید کارهای خلاقانه تری بسازید.
درجه سختی : آسان
حجم 16 مگابایت
دانلود در ادامه مطلب
پخش آنلاین

دانلود با لینک مستقیم
دانلود با لینک غیر مستقیم
کلیپ های دیگر ساخت خودرو کشی
دانلود پروژه های خلاقانه و ابتکاری
فروشگاه آنلاین
حاج قاسم هم رفت. به حضورش عادت کرده بودیم مثل آن داداش بزرگ معروف دعواهای کودکی ‌مان که هروقت کم می‌ آوردیم از او مایه می‌ گذاشتیم، حاج قاسم هم برگ برنده ی همیشگی بود. هروقت نتانیاهو و ترامپ گنده ‌تر از دهنشان حرف میزدند حاج قاسم را داشتیم که افسارشان را بکشد. که اگر لازم باشد «از اینهم نزدیک‌ تر شود» شاید زورش به پهبادهای فوق پیشرفته و هواپیمای مافوق صوت نمیرسید اما در چشمانش برقی و در لبخندش نیرویی بود که انگار امیدمان میداد. با هر عقید
اول از همه این پست رو جدی نگیرید! چون صرفا برداشت‌های اولیه من از اخباره....و چون ما هیچ وقت اشراف کامل به کنه موضوعات نداریم پس نمیشه با قطعیت در موردش صحبت کرد. اما:
1. کووید 19 یا همون بیسکوئیت با همه ویروس‌ها متفاوته
2. این ویروس تابع مصوبات... است. 
3. یه بطری آب خانواده بخوری و بهش بگی از 30 فروردین گورتو خفه کن، دمشو میذاره رو کولش و گم میشه!
4.  بیسکوئیت هوشمند فرق دانشجوی کارشناسی و دانشجوی تحصیلات تکمیلی رو متوجه میشه! 
5. بیسکوئیت هوشمند تا س
نیروی محرکه آسانسورهای کششی یا همان موتور به دو دسته کلی گیربکس دار و بدون گیربکس تقسیم می شود که در این مطلب به دسته اول (موتور های گیربکس دار) اشاره گردیده است.
در صورتیکه نیازمند مشاوره جهت انتخاب و خرید یک موتور مناسب برای ساختمان خود هستید، با پشتیبانی فنی شرکت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند گردید.
جهت خرید و اطلاع از قیمت موتورهای آسانسور با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
ادامه مطلب
شادی عنصری برای موفقیت
برای بسیاری از ما، شادی عنصری برای موفقیت نیست.بلکه، در بیشتر اوقات، این احساس را به بعد از موفقیت موکول کرده و تا رسیدن به آن، دچار استرس و نگرانی هستیم.

آیا تا به حال از خود سوال کرده اید که آیا شادی عنصری برای موفقیت می تواند باشد یا نه؟یا اینکه برای موفق بودن باید شاد بود یا نه؟بهتر است برای رسیدن به پاسخ سوال، به دوران کودکی خود بازگردیم.نمره های خوب، تکالیفی که سر وقت انجام شده اند همگی کلیدی بودند در ایجاد حس خوب
مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو ژنو 2019 کانسپت ون تمام الکتریکی EQV را معرفی کرد و اکنون نوبت به معرفی نسخه تولیدی آن رسیده است.از نظر ظاهری، مرسدس EQV تفاوت زیادی با مدل کانسپت ندارد. طراحی EQV تعادل خوبی بین آیرودینامیک و زیبایی دارد. در داخل کابین هم با طراحی مدرنی روبه‌رو هستیم که پیش‌تر در نمایشگاه خودرو ژنو مشاهده کرده بودیم. مرسدس بنز ترجیح داده که به جای استارت بدون کلید، از کلید سنتی استفاده کند که برای یک خودرو تمام الکتریکی کمی عجیب است. ا
بسم الله
یادداشت یک دوستقاتل در میانه‌ی دادگاه ایستاده بود و لبخند نفرت انگیزی بر لب داشت. می‌دانست قاضی و دادستان و بازپرس و... جرات محاکمه اش را ندارند. مقتول دختر خردسالی بود که بعد از کشته شدن، به آتش کشیده بود و باقی‌مانده‌ی جسدش را در آب ریخته بودند. مادرش ضجه می زد، پدرش اما خاموش بود و مات و مبهوت در و دیوار را نگاه می‌کرد. قاتل ادعا می‌کرد پشیمان نیست اما متاسف است. در عین حال همین را هم با خنده میگفت. او می‌گفت دختربچه را با یک شرور
ساعت 8.45 دقیقه صبح هست
توی یکی از ادارات بیمه ای بسیار نام آشنا نشستم
تا الان هر ارباب رجوعی اومده 
جواب سربالا شنیده و رفته 
تازه یارو زورش میاد جوااااب بده
آخرشم که پیرمرد دید جواب نمیگیره, گذاشت رفت ....
تا برسه به درب خروجی, رفت تو خودش و بعد گفت آقا ممنون ...
این کارمند نامحترم عین بوقلمون زل زده بود به سیستم روبروش و اصلا جواب این اظهار لطف ارباب رجوع رو هم نداد
واااااقعا چتونه؟ 
یعنی 45 دقیقه از شروع کار امروزتون گذشته 
انقد زود خسته شدین؟؟
در مطلب قبلی نوشتم که نمی‌دانم نوشتن به بهبود حالم کمکی خواهد کرد یا نه، اما ظاهرا بی اثر نبوده است: امروز کمی بر احوالاتم مسلط تر بودم.
تصمیم گرفتم بیشتر بنویسم. تصمیم گرفتم مرتب بنویسم. شاید نوشتن آن درمانی باشد که دنبالش هستم و هنوز پیدایش نکرده ام.
افکارم
افکارم مثل چند کلاف نخ در هم گره خورده هستن و هر لحظه یک سر نخ را پیدا می‌کنم و بعد از چند لحظه به چنان گره‌ای می‌رسم که ترجیح می‌دهم در جستجوی یک سر نخ دیگر باشم.
دارم تلاش میکنم خودم ر
سلام
ببخشید که وقت تون رو با حرف هام میگیرم، ولی واقعا نمیدونستم دیگه از کی میتونم کمک بگیرم. لطفا دلسوزانه راهنمایی کنید.
پدر من کارگر کارخونه بوده و الان بنا به دلایلی فقط تا آخر امسال میتونه بره سر کار (خودش نخواست). واقعا هم دیگه زورش نمیرسه به کارگری. ما سه تا بچه ایم که من بزرگترین شون هستم و ۲۰ سالمه و درآمدمون فقط حقوق بابام بوده و یه کم هم مادرم ترشیجات و ... درست میکردن میفروختن که دیگه الان فصلش نیست.
پس اندازی نداریم جز چند تا تیکه طلا

« اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کندو مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشدو قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»۱.

۱- مجموعه آثار شهید مطهری،ج۲۶،ص ۹۱
تنوع آب و هوایی در شهرها و کشورهای مختلف سبب می شود که در هر منطقه از پوشش های مناسب با آن آب و هوا استفاده شود. یکی از این پوششها سقف متحرک است این نوع پوشش علاوه بر اینکه فضای محیط را زیبا می سازد، به راحتی از آب و هوای آن منطقه نیز می توان استفاده کرد. باید دانست که سقف متحرک که یکی از انواع سقف برقی است می تواند از شیشه، صفحات فلزی عایق شده ، صفحات پلکسی و . . . ایجاد شود از طرفی این سقف ها در دو حالت اتوماتیک و دستی در دنیا موجود است.

سقف متح
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
نیروی محرکه آسانسورهای کششی یا همان موتور به دو دسته کلی گیربکس دار و بدون گیربکس تقسیم می شود که در این مطلب به دسته اول (موتور های گیربکس دار) اشاره گردیده است.
در صورتیکه نیازمند مشاوره جهت انتخاب و خرید یک موتور مناسب برای ساختمان خود هستید، با پشتیبانی فنی شرکت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند گردید.
جهت خرید و اطلاع از قیمت موتورهای آسانسور با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. (کلیک کنید)
ادامه مطلب
دوباره باهم از درهای مختلف صحبت کردیم ،
اونم دو بار در فواصل زمانی مختلف ولی تو یه روز !
اقا من میکی رو دوست دارمش ولی واقعا باورنکردنیه که نمیتونم عین یه آدم عادی باهاش برخوردکنم، میدونی می ترسم! از اینکه بفهمه و حالا یه آدم مغرور بشه... اضلا می ترسم از اینکه واکنش نشون نده ، یا بده و من جوابی براش نداشته باشم.
وقت زیاد هست برای دلبری کردن؟ اصلا دلبری کردن؟ اصلا اون عاشق یکی دیگه نیست؟
چمیدونم!
یه سری به توییت هاش ریپ زدم ، ولی جوابم رو نداد... خب
من سال 98 رو با نگاه منفی ویژه‌ای به همراه احساس افسردگی حاد شروع کردم؛ از خودم و کارم و زندگی و جمیع شرایطی که داشتم، ناراضی بودم. روزهای آغازین اردیبهشت، این احساس به اوج خودش رسید و من غمگین‌ترین جوان بیست و نه ساله‌ی این شهر بودم که با بغض وارد دهه چهارم زندگیش می‌شد.
خوشبختانه تغییر استراتژیک شغلی، قبل از پایانِ بهار، فضای زندگیم رو عوض کرد، حالم رو خوب کرد، انرژیم رو زیاد کرد؛ یه جورایی موتور محرکه‌ام شد برای رسیدن به اون چیزی که از ا
دستگاه مکنده شهری مدل STV 3500 از تولیدات شرکت اسب زر برای جمع آوری انواع زباله های خشک (برگ، پاکت، قوطی، ظروف یکبارمصرف، خاک،پ لاستیک و…) مورد استفاده قرار میگیرد.این مکنده برروی یک ماشین نصب شده که مجهز به بغل گیربکس و پمپ هیدرولیک است تابه راحتی بتوان زباله های جمع آوری شده را تخلیه نمود. ماشین در محل های آلوده تردد کرده و با لوله خرطومی به طول 6 متر و قطر 6 اینچ زباله ها را مکش میکند. میزان این مکش در هر ساعت 3500 مترمکعب است که در مخزنی به ابع
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام است و هزاران مسئله ی دیگر در اسلام  در کنار توحید قرار گرفته است، ولی وقتی با نگاه دقیق تر می نگرد،می بین
تو بنفش می پوشیدی و من سبز. می گفتی به آرزوهامون می رسیم #مظاهر . می گفتی اپلای می کنیم، اگه نشد لاتاری ثبت نام می کنیم. گفتم من رای سفید می ندازم، به سلامتیِ سفیدیِ چشم هات. حکم بازی می کردیم، گفتم حکم پیک باشه به سلامتیِ سیاهیِ مردمک چشم هات. دکتر بودی و کلاس کاریت بالا بود. من مهندس بودم و پاره وقت توی اسنپ کار می کردم و کلاس کنکور حسابان و عربی می ذاشتم. رژ لب کالباسی و فرموژه و بوت مشکیِ برّاق و ‌... (اجازه بده نگم!) . بچه ها می گفتن این هوسه نه عش
آسانسورهای آکاردئونی (قیچی متحرک)  تنها قادر به جابجایی عمودی هستند. این بالابر دارای یک مکانیزم پانتوگراف است که زمانی که یک نیروی درونی به طرف مکانیسم اعمال می شود، ارتفاع می گیرد و زمانی که نیروی بیرونی اعمال می شود، کوتاه می شود. همانطور که مکانیزم بلند می شود و کوتاه می شود، نیروی بالادستی به سکو متصل افزوده می شود، و به این ترتیب سبد به سمت بالا و پایین حرکت می کند. بسته به مدل، اجزای هیدرولیک، پنوماتیک و یا مکانیکی عمل می کنند تا نیروی

طرح این دستگاه بر گرفته از کمباین جاندیر میباشد و کلیه ی قطعات آن از
 فروشگاههای لوازم یدکی کمباین قابل خرید میباشد.
نیرئی محرکه ی دروگر گندم(مانند خرمن کوب) از طریق تراکتور تامین میشود و
 این نیرو توسط لوله ی گاردان  به دیفرانسیلمنتقل میشود.
 با کار کردن دیفرانسیل فولی هایی که روی شفت آن نسب شده اند  شروع
 گردش کرده و توسط  چند تسمه کلیه ی قطعات دستگاه را وادار به کار میکنند
 قطعاتی چون: 1-لوله ی گرداننده ی چادر 2- سه راهی و تیغه های برنده ی
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
Google Panda آخرین بروزرسانی سریع طوفان. من بازاریاب ها را برای پاسخ به پاسخ ها ارسال کرده ام. این یک راز نیست. هر راهنمای نوشتن مقاله را بخوانید و به احتمال زیاد به تکنیک ها و تاکتیک های سئو توجه خواهید کرد.تاکنون SEO به عنوان نیروی محرکه اصلی نتایج موتور جستجو بوده است. این در حال تغییر است بگذارید UCO را معرفی کنم. UCO کودک جدیدی است که قبلاً به عنوان محتوای با کیفیت بالا شناخته می شد.چرا کسی در مورد موتور جستجو می پرسد؟ عقل سلیم به شما می گوید که محقق
 یکی از مهمترین انتخاب ها در قطعات آسانسور انتخاب موتور آسانسور مناسب است در واقع موتور آسانسور از قطعات مهم آسانسور می باشد و یکی از فاکتورهای مهم هر آسانسور می باشد. البته انواع مختلفی از موتورهای آسانسور وجود دارد مانند موتورهای گیربکسی و موتور گیرلس و موتورهای مغناطیسی و غیره که در ایران بیشتر دو نوع موتور آسانسور گیربکس و گیرلس مورد استفاده می باشد

انواع موتور آسانسور :
۱-موتور گیربکس دار آسانسور :
در آسانسور کششی نیروی محرکه
به هرز گردی چرخ های خودرو قبل از شروع حرکت تیک آف گویند که در ابتدا با صدای جیغ_لاستیک ها و بعد دود برخاسته شده از لاستیک ها همراه است که هیجان وافری را برای راننده و بینندگان به ارمغان می آورد.
تیک آف به این دلیل بوجود می آید قدرت موتور بسیار زیادتر از آن مقدار که برای شروع حرکت لازم است به چرخ ها می رسد.این قدرت که به صورت آنی به چرخ ها منتقل می شود باعث بوجود آمدن هرزگردی و کم شدن تماس بین لاستیک و جاده می شود و با ادامه یافتن و حرکت کردن خودرو
۱/پرستار ساعت ۳:۳۰ صبح زنگ زد خانم دکتر بیا مریض خوابش نمیبره ! عصبانی گفتم یعنی واقعا شما به عنوان پرستار نمیتونی یه دونه قرص خواب پفکی به مریض بدی ؟ و تلفن رو قطع کردم ! 
۲/ساعت ۴ و نیم زنگ زد مجدد ، گفت مریض میگه سر دلش میسوزه... 
گفتم صبر کن الآن میام...
یه سری ها هستن عقده و آزار ازشون میباره...
تو مملکتی که پرستارهاش ۹۹% میخواستن پزشک بشن و نشدن و به اجبار رفتن پرستاری همین میشه (بر نخوره ؛ مامان خود منم پرستاره ، بعضیاشون ماهن ولی بعضیاشون فاجع

زنجیر موتورسیکلت :
یکی از حیاتی ترین عناصر در موتورسیکلت ها استفاده از زنجیر موتورسیکلت خواهد بود . اما زنجیر موتورسیکلت چیست و در کجا قرار می گیرد؟ این زنجیر دارای متریال فلزی می باشد که این متریال سبب ایجاد مقاومت بسیار بالا در این نوع از زنجیر ها خواهد شد. وظیفه ی این زنجیر انتقال نیرو می باشد.این انتقال نیروی محرکه سبب ایجاد نیرو در چرخ عقب خواهد شد. می توان گفت این زنجیر به عنوان بک رابط بسیار مهم عمل خواهد نمود. در صورتی که این زنجیر وج
دیزل ژنراتور به مجموعه موتور دیزل، ژنراتور و قطعات فرعی مثل شاسی، اتاقک پوشاننده، سیستم‌های کنترل، قطع‌کننده اضطراری مدار، سیستم استارت اتوماتیک و… گفته می‌شود. این مجموعه، هدف تولید برق با استفاده از سوخت گازوئیل یا دیزل را دارد. به عبارتی، دیزل ژنراتور نیروی مکانیکی بدست‌آمده از سوخت گازوئیل را به موتور انتقال داده و در خروجی، به ما برق می‌دهد.
دیزل ژنراتورها برای منازل، فروشگاه، ادارات و مکان‌های کوچک معمولا از ۱ تا ۲۰ کیلو ولت آ
 مجموعه ی آثار شهید مطهری، خالق یک نظام منسجم فکری و ارائه دهنده ی چارچوب مشخصی از اندیشه ی اسلامی است.۱
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام
فیلم متوسط رو به پایین و حتی به دلیل فیلمبرداری بد می توان گفت بدیست. بارها و بارها مدیوم شات را اشتباه می بندد و کارگردان زورش به بازیگر نمی رسد که بار دیگر سکانس را برداشت کند و نتیجه اش می شود شات انباری که دیدید...
از سکانس اول که بطری را روی دست بازیگر اول مرد می بینیم تکان می خورد دائما از کادر بیرون و داخل می آید یا سکانس فرودگاه که کله بچه ها همگی زده شده این اشتباهات در حد آماتور است و قطعا کار فیلم را برای جز برترینها بودن کلاسیک خراب می
فیلم متوسط رو به پایین و حتی به دلیل فیلمبرداری بد می توان گفت بدیست. بارها و بارها مدیوم شات را اشتباه می بندد و کارگردان زورش به بازیگر نمی رسد که بار دیگر سکان را برداشت کند و نتیجه اش می شود شات انباری که دیدید...
از سکانس اول که بطری را روی دست بازیگر اول مرد می بینیم تکان می خورد دائما از کادر بیرون و داخل می آید یا سکانس فرودگاه که کله بچه ها همگی زده شده این اشتباهات در حد آماتور است و قطعا کار فیلم را برای جز برترینها بودن کلاسیک خراب می
امشب رفتیم پردیس مگامال برای دیدن سرخپوست. یادداشت در رثای فوق‌العاده‌بودنش باشه برای بعد. بذارید الان یه چیزی رو تعریف کنم: به‌محض شروع فیلم خانم میان‌سالی که دو صندلی با من فاصله داشت، علاوه‌بر روسری‌ش -که قبل‌تر درآورده بود- مانتوی نخی و آزادش رو هم درآورد و با یه تاپ نشست به تماشا. اولش فکر کردم شاید قراره شلوغ‌کاری کنه؛ ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و متین و آروم از فیلم لذت برد؛ تموم شد؛ قبل از روشن‌شدن چراغ‌ها، مانتوش رو پوشید و رفت. 
نم
سیستم های انتقال مواد پنوماتیک برای جابجائی میزان مشخصی از مواد در یک فاصله معلوم طراحی می شود بسته به نوع مواد و فاصله می توان مواد را تا 40 تن در ساعت انتقال داد. امکان جابجائی در فشار مثبت و یا منفی و همچنین بصورت غلیظ (Dense Phase) و یا رقیق (Dilute Phase) نیز وجود دارد.
در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هنگام تعمیرات اساسی نیاز به یک نوع سیستم انتقال مواد پنوماتیک می باشد که برای تخلیه کاتالیست و شارژ آن و سرامیک بال به کار میرود که به آن مکنده تخلیه کا
اسکرابر دستی یک دستگاه مخصوص شستشوی کف می باشد که در مدل های مختلف ارائه می شود.
از نظر منبع تغذیه اسکرابر دستی در دو نوع باتری دار و کابلی موجود است. در اسکرابر های دستی باتری دار، تامین انرژی موتور حرکتی، موتور برس، موتور مکنده و دیگر بخش های نیازمند نیروی محرکه، بر عهده چند باتری می باشد. این اسکرابر ها بدون نگرانی بابت نبود پریز برق در محیط، در بخش ها و راهروهای مختلف یک مجموعه قابل استفاده هستند.
دستگاه کف شو دستی برقی به نسبت دستگاه ه
چه تشبیه جالبی میشد اگر زندگی هایمان را ب رود های اب مانند میکردیمدرست نگاه کن ...در انتهای زندگی های همه ی ما ،خوب یا بد،فقیر یا غنی ،متصل به دریایی میشوند،به اقیانوسی،یکرنگ و یک دست در آن لحظه.خواه شور،خواه شیرین.
رودهایمان گاه شیرین و زلال آبستن ماهیان رنگارنگ.گاه راکد و بدبو لانه وزغ ها و لای و لجن گاه رودی تیزپا میشویم در مسیر زندگیهامانمیگذریم بی آنکه ببینیم بی آنکه بدانیم.و گاه.آه....رودهایی تنها و کوچک میشویم جنبان که فقط برای کمی زیس
1- بالابرهای آکاردئونی یا قیچی: این بالابرها جهت تعمیرات، نصب، رنگ آمیزی، بازرسی و... استفاده می شود. بالابرهای قیچی از ۳ متر دسترسی تولید شده و برخی شرکت های بزرگ بین المللی با تکنولوژی بالا قادر به ساخت حد اکثر تا ۳۲ متری آن هستند. مزیت بالابرهای آکاردئونی ظرفیت بالا و سطح وسیع سکوی کاری ان ها می باشد. بنابر این گاهی ۶ نفر می توانند به صورت همزمان در ارتفاع کار کنند. این بالابرها بسته به ارتفاع مورد نظر، ابعاد و قابلیت حرکتی مختلفی دارند. برخ

برای تشخیص یک کبوتر پرشی از کبوترهایی که ساعتی نیستن شما به طور یقین نمیتونید بگید که فلان کبوتر خیلی عالی هست، پس توجه داشته باشید تمامه کبوتر فقط در آسمان مشخص میشه و شما فقط میتونید ویژگی یک کبوتر پرشی رو تشخیص بدید یه جورایی فقط 30 درصد میتونید احتمال بدید که اون ویژگی هارو سعی میکنیم کامل بگیم:
1️⃣: یادتون باشه یک کبوتر خوب هیکل و سینه پهن و خوبی داره و خودشو نمیندازه
2️⃣: از انتخاب کبوترهای خیلی درشت و دراز پرهیز کنید، یک کبوتر خوب با
خشمگینم.
از عقده‌هایی که تو جامعه موج می‌زنه.
از این جامعه‌ی عقده‌پرور که وقتی یکی به یه قدرتی، هرچند کوچیک می‌رسه، اون عقده‌ها براش موتور محرکه‌ی پروروندن عقده‌ای‌های دیگه‌ای میشه.
و این سیکل فقط با خودآگاهی شکسته میشه.
چقدر محاسبه‌مون ضعیفه.

چشم‌هام دیگه نمی‌تونن باز بمونن. دیشب بیدار بودم. امشب دو سه ساعت خوابیدم. الان احساس کردم چقدر تشنه‌مه و یادم اومد که دیروز آب نخوردم. از بالا تا پایین با همه‌شون دعوا کردم، نگهبان، حسابدار
مرحوم گلابدره ای از نویسندگان برجسته کشور، در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی یادداشت هایی را از شرایط و خاطرات میدانی خود در عرصه مبارزات مردمی با رژیم ستمشاهی به رشته تحریر درآورد که بارها در قالب کتابی مدون به انتشار رسید. متن زیر گزیده ای از یادداشت او پیرامون نقش رسانه در ترویج سبک زندگی غربی است که از نظر می گذرانید:
... نگاه کن، ببین تلویزیون ملی ایران چه نشان می دهد؟ چه می گوید؟ چه فیلم هایی به نمایش می گذارد؟ وای! چه کسی باور می ک
سایبان برقی مشهد
امروزه سایبان‌ های متحرک به دو دسته تقسیم می شوند:
دسته اول سایبان هایی که به صورت دستی باز و بسته می شوند و دارای یک گیربکس دستی و یه اهرم می باشند
دسته دوم سایبان های برقی یا اتومات هستند که توسط موتور برقی(الکتریکی) باز و بسته می شوند.
هر کدام از این سایبان ها بسته به مکان مورد نظر و شرایط آب و هوایی و ... دارای مزیت هایی هستند.
سایبان های برقی به صورت افقی بوده و پایه یا ستونی ندارند و بر روی دیوار با پیچ و رولپلاک قابل نصب می
این روزها مشغول خواندن کتاب «سیاست و اقتصاد عصر صفوی» هستم. کتاب ارزشمند باستانی پاریزی عجیب خواندنی است. باستانی پاریزی از برآمدن صفویه شروع می‌کند. فصل به فصل اسناد و روایات اقتصادی مربوط به هر کدام از شاهان صفوی را نقل می‌کند و تصویری کلی از اوج و فرود این سلسله‌ی مشهور در تاریخ ایران را ترسیم می‌کند.تا پول نباشد کاری برنمی‌آید. این یک حقیقت‌ غیرقابل انکار است. این‌که صفویه پول از کجا آوردند و بعد از به دست گرفتن حاکمیت چطور مالیات می
لینک دانلود:
 http://bit.ly/31u9bgs

برای مشاهده دیدن تمام سوالات بر روی لینکهای بالا کلیک کنید:

تعدادی از سوالات لینک بالا\

) نیروی محرکه پمپ سوخت رسان مکانیکی موتورهای چهار زمانه از کجا تامین میشود؟
۱- از طریق چرخدنده سوار شده بر روی میل لنگ
۲- از طریق میل دلکو
 ۳- از طریق میل سوپاپ ☑
۴-از طریق ایجاد فشار و خلاء بصورت نیوماتیکی در داخل سیلندر مربوطه

) نیروی محرکه پمپ بنزین در موتورهای دوزمانه از کجا تامین می شود؟
۱- از طریق دلکو
۲- ا
پره موتور سیکلت چیست؟
پره موتور سیکلت میله های فلزی هستند که از طرف خمیده آن به توپی موتور سیکلت و از طرف دیگر (پیچی) به طوقه موتور سیکلت متصل میشوند و وظیفه انتقال نیروی محرکه چرخ ها و ثابت نگهداشتن آنها در محیط چرخشی توپی میباشد.
پره موتور سیکلت معمولا از جنس فولاد و بسیار محکم ساخته میشود و روی آن آبکاری شده تا علاوه بر زیبایی به راحتی پوسیده نشود.
پره موتور سیکلت باید به راحتی پاره و شکسته نشود. پره ها در جهات مختلف نصب میشوند و وظیفه جل
لینک دانلود:

برای مشاهده دیدن تمام سوالات بر روی لینکهای بالا کلیک کنید:

تعدادی از سوالات لینک بالا\

) نیروی محرکه پمپ سوخت رسان مکانیکی موتورهای چهار زمانه از کجا تامین میشود؟
۱- از طریق چرخدنده سوار شده بر روی میل لنگ
۲- از طریق میل دلکو
 ۳- از طریق میل سوپاپ ☑
۴-از طریق ایجاد فشار و خلاء بصورت نیوماتیکی در داخل سیلندر مربوطه

) نیروی محرکه پمپ بنزین در موتورهای دوزمانه از کجا تامین می شود؟
۱- از طریق دلکو
۲- ا
امشبم مثه همه ی شبای دیگه شیفتم. از ساعت دوازده اومده م یکی دو ساعت بخوابم و دوباره برم توی بخش، اما هزارتا فکر و خیال توی سرم چرخ میخوره. شب قدریه برای خودش ... دارم تقدیر و اندازه گیری میکنم عمر و  آینده مو ... اینکه چی میشه آخرش و تا حالا چی شده ... توی اتاق خوابم نمیبره، تختو مرتب میکنم و از بخش میزنم بیرون، 
حیاط بیمارستان هوای خنک و ارامش بخشی داره ... 
به چند مساله ی همیشگی دارم فک میکنم اما اینبار هجوم بی وقفه ی زمان و تنگی وقتو حس میکنم ...
اول
به نام خدا
سلام خدمت همه خانواده برتری های عزیز
یه موضوعی رو میخواستم باهاتون در میان بذارم، همه میدونیم که برای رسیدن به قله های موفقیت باید تلاش کنیم، و من هم راجع به این تلاش کردن مطالبی خوندم، اینکه کسی مثل رونالدو برای موفقیت اینقدر سخت کار کرده نشون میده انگیزه بسیار قوی ای داشته، انگیزه یعنی دلیل حرکت، نیروی محرکه.
انگیزه و حس نیاز رابطه مستقیم دارن، وقتی شدیدا در زندگی نیاز به چیزی پیدا میکنیم انگیزه بسیار قوی ای در مسیر تلاش پیدا
خداوند به ما نعمت های زیادی داده است.دو تا از این نعمت ها پدر و مادر هستند.من پدر و مادر خودم را خیلی دوست دارم و هر صبح و شب برای سلامتی انها دعا می کنم و از خدا می خواهم به من کمک کند تا برای انان فرزند خوبی باشم و وظایف خودم را به خوبی انجام دهم.پدر و مادر مثل خورشید و ماه هستند که روز و شب ما را روشن می کنند.
روزی که ما به دنیا امدیم،یک طفل بودیم،نه می توانستیم غذا بخوریم،نه می توانستیم از خودمان دفاع کنیم،حتی یک مورچه و مگس هم زورش به ما می رسی
وب‌سایت آسانسور اصفهان ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در اصفهان  که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورهای هیدرولیکی اصفهان در بین کاربران خانگی و تجاری  مختلف ازجمله  و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از 70 درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛
از جمله تجهیزات که در عملیات های بتن ریزی ساختمان ملزم به استفاده از آن هستند، بتونیر می باشد. این بتونیر در اصطلاح عامیانه تری با عنوان میکسر بتن نیز شناخته می‌ شود و می ‌تواند در انواع میکسر بتن برقی، میکسر بتن دیزلی، میکسر بتن بنزینی و... طراحی و تولید شوند. بتونیر را می ‌توان در جمع اصلی‌ ترین تجهیزات ساختمان سازی قرار داد. این تجهیز در مسیر ساخت بتن قدم بسیار مهمی را بر می ‌دارد و عملکرد مطلوب آن جدا از ساخت بتن مرغوب می تواند باعث سرعت
اصطلاحات و تعاریف:
در این استاندارد اصطلاحات با تعاریف زیر بکار برده میشود. برای احتراز از تکرار، اصطلاحات به ترتیب حروف
الفبایی و نه بر طبق نوع تجهیزاتی که در آنها بکار رفته ذکرشده اند.
آسانسور :
دستگاهی است دائمی که برای جابجایی اشخاص یا کالا، بینطبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید.
دارایکابینی است که ساختار، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولت اجازه استفاده می دهد ومیان ریل های منصوب عمودی با حداکثر
انحراف 15 درجه حرکت می کن
کمپانی ولوو تراکس اولین سری از کامیون های الکتریکی خود را به مشتریان سوئدی تحویل داد. این کامیون ها به شرکت رنووا که در زمینه ی بازیافت فعال است و همچنین به شرکت لجستیک TGM تحویل داده شدند.
فعلاً میزان تولید و تحویل این کامیون ها محدود و کم است اما تولید سری کامیون های الکتریکی FL و FE در نیمه دوم سال جاری شروع خواهد شد. بازارهای اروپایی اولین جایی هستند که کامیون های بدون آلایندگی ولوو را دریافت خواهند کرد.
راجر آلم رئیس ولو تراکس می گوید:همکار
جدیدا شرکت بالابر سازی ایتالیایی EasyLift موفق به ساخت یک بالابر تلسکوپی جدید شده است که تا ارتفاع 31 متر دسترسی دارد. این دستگاه در حین کار به صورت ثابت توسط پایه های استقرار در محل کار نصب می شود، شاسی این دستگاه از نوع عنکبوتی می باشد. دستگاه جدید RA31 دارای سه بوم تلسکوپی به صورت بازشونده / جمع شونده می باشد که توسط جک های هیدرولیکی کار می کنند. سبد به آخرین بوم متصل شده و با عرض 1/8 متر، ظرفیت حمل 230 کیلوگرم را دارد.
دکل بالابر مورد نظر قابلیت چر
اینروزها خداروشکر سرشار از رزق معنویم 
اینقدرررر که متعجب میشم و فکر میکنم واقعا قانون جذب و کاینات برای من روی موضوعات روانشناسی و موفقیت و انگیزشی کلید کرده ول کن ماجرا هم نیست . 
مثلا همین چند روزه
من کنفرانس دوره هدف استاد کیانی رو گوش دادم و کلی در مورد باور ها صحبت شد ( اشنایی با ایشون و محتوا های بی نظیرشون رو رزق معنوی بسیار بزرگی میدونم )
سر کلاس دوره هک dna  در مورد باور ها و انگیزش صحبت شد 
مکالمات روزمره که کلا راجع به چگونگی افزایش
هیدرولیک چیست؟
هیدرولیک چیست:
هیدرولیک (به فرانسوی: Hydraulique، هیدرولیک)(به انگلیسی: Hydraulics، هایدرولِکس) یک مبحثی است که به روش‌هایکاربردی استفاده از سیالات تحت فشار می‌پردازد.
سامانه‌های هیدرولیک که یکی از دو زیرمجموعه کلی سامانه‌های انرژی سیالات هستند (نوع دیگر پنوماتیک است)، برای انتقالانرژی استفاده می‌شوند.مزیت هیدرولیک نسبت به روش‌های انتقال انرژی مکانیکی و الکتریکی، قابلیت افزایش نیرو در حین انتقال و تغییر سریع جهت حر
همانطور که می دانیم نیروی محرکه خودروهای درون سوز از اشتعال مخلوط هوا و بنزین درون محفظه سیلندر تامین می گردد. شمع خودرو وظیفه مشتعل کردن این مخلوط را توسط ایجاد جرقه بر عهده دارد. در حقیقت وقتی الکتریسته لازم توسط کوئل به شمع ها ارسال می گردد باعث خواهد شد که بین دو الکترود موجود در پایین ترین قسمت شمع جرقه ای تشکیل شود. مخلوط هوا و بنزین که به شدت متراکم شده و آماده اشتعال است با این جرقه منفجر شده و پیستون را به سمت پایین پرتاب می کند.
الکتر
16 آذر ماه نشان از ایستادگی، شجاعت، آزادگی و اندیشه ورزی دانشجویانی است که ادامه دهنده راه شهیدان و جان برکفانی همچون شریعت رضوی‌ها، قندچی ها و بزرگ‌نیاها هستند. روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ قشر عظیم دانشجویان و سرنوشت سازان را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده‌اند. چه بزرگ مردان و بزرگ زنانی که در راه آزادگی، علم اندوزی و جهاد در راه علم و دانش جان خود را فدا کردند تا ام
ابزار صنعتی چیست؟
ابزار صنعتی یکی از اصلی ترین پایه های راه اندازی دستگاه ها و ماشین آلات مختلف در کارخانجات و محیط های صنعتی می باشد که از نظر تنوع در سطح بسیار بالایی قرار دارد. ابزارآلات صنعتی برخلاف ابزارهای خانگی اغلب برقی و بادی بوده و کمتر با نیروی محرکه دست عمل می کنند. به همین خاطر است که از نظر قیمت کمی نسبت به سایر انواع ابزار گران تر می باشند. قبل از خرید ابزار صنعتی پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را بخوانید تا با پاسخ سوالاتی از ق
موتورهای خطی ( LINEAR MOTOR ) به صورت یک حرکت خطی تولید نیروی مکانیکی می کند .موتورهای خطی القایی ( LINEAR INDUCTION MOTOR ) ، اساسا متشکل از یک یا چند القا کننده ( اولیه ) که از مدارهای مغناطیسی عموما ورقه ورقه روی هم گذاشته شده ( مجموعه ورقه های مغناطیسی ) ، که بر روی آنها سیم پیچها قرار گرفته است و از یک جریان القاء کننده ثانوی ، معمولا به شکل یک صفحه  یا پروفیل مسی یا آلومینیومی تشکیل می شوند .این موتورها هنگامی که القا کننده اولیه با استفاده از جریان متناوب د
تنفر...
تنفر رو شاید بشه مخالف دوست داشتن تعریف کرد.وقتی از یچیزی متنفر میشی،دیگه یک ذره و دو ذره و خیلی معنایی پیدا نمیکنه؛در واقع تو فقط میتونی بی‌نهایت از یچیزی متنفر بشی و نه کمتر!
تنفر از کشوری که توش به دنیا اومدی یا بهتر هست بگیم به اجبار توش به دنیا اومدی!به قول عباس کریمی ما هر جا بریم و هر کاری کنیم بازم ملیت‌مون رو نمیتونیم پاک کنیم.به اندازه خیلی زیاد غر و عصبانیت دارم،از اینکه همش بهمون یاد دادن باید یچیزی رو از دست بدیم تا یه چیز
نهالای موزی که خریدیم....
از اولش ...دوتا بود...
دوتا نهال در هم تنیده ...که اوایل که کوچیک بودن و جثه شون در برابر گلدون سفارشی و بزرگی که از لالجین خریدیم حکایت فیل و فنجون بود؛ پیش خودم میگفتم اینا میشن مثل اون درخت دوستی ...توی هم پیچ میخورن و میرن بالا....
نمیدونم شما میدونید یا نه...اما این نهالا برای اینکه نمیدونم چی بهشون برسه و چی و چی که ...باید ماهی یه بار یه پاکت شیر با خاکشون قاطی کنی ...
این ماه سر یه سری قضایا و مریضیا و فلان و فلان...به زور ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها